خانه » اخبار » جلسه کانون انجمن های صنفی شهرستانهای استان تهران – شهرقدس

جلسه کانون انجمن های صنفی شهرستانهای استان تهران – شهرقدس

Kanoon_Anjoman_8_94_F

دومین جلسه هم اندیشی انجمن های صنفی ساختمانی و تاسیساتی غرب استان تهران این بار در شهرستان قدس با حضور نمایندگان هییت مدیره انجمن های صنفی شهرستان های قدس، رباط کریم، اسلامشهر، باغستان، بهارستان، پرند و تعدادی از اعضای کانون مهندسان شهرستان شهریار در محل انجمن صنفی شهرستان قدس با هدف همدلی و هم زبانی و اتحاد برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد انجمن های صنفی ساختمانی و تاسیساتی منطقه با تشکیل یک کمیته مرکزی و تعیین اعضای هییت موسس مجوزهای لازم برای تشکیل کانون انجمن های صنفی شهرستانهای استان تهران را اخذ نمایند.

شرکت کنندگان بعد از تبادل نظرات با همدلی و هم صدایی با دعوت همه اعضای عضو خود به شرکت پرشور در انتخابات از اتحاد جامعه مهندسان شهرستانهای استان دفاع نمودند.

همچنین مقرر شد یک ستاد انتخاباتی منسجم مرکب از نمایندگان کانون انجمن های صنفی شهرستانهای استان تهران و تشکل های صنفی منطقه همچون شهرستان شهریار با شعار اتحاد و همدلی برای ایجاد تغییر در ساختار نظام مهندسی و ایجاد رابطه بهتر بین مهندسین و کارفرمایان، ایجاد بستر های جدید برای اشتغال حرف مختلف مهندسی در صنعت ساختمان و مشارکت جامعه مهندسین برای ایجاد شهری سالم شکل گیرد. ضمنا مقرر شد نمایندگان این ستاد با هماهنگی یکدیگر با طیف ها و تشکل های دیگر در استان وارد گفتگو و مذاکره شوند.

اعضای ستاد انتخاباتی “کانون تشکل ها و انجمن های صنفی ساختمانی شهرستانهای استان تهران” با دعوت از جناح های دیگر به همدلی و همسویی و عدالت محوری و با رعایت اخلاق مهندسی در جهت تشکیل یک گروه متحد قدم برداشته تا به امید خدا خروجی آن کاندیداهایی اصلح، قانونمند و پاسخگو به جامعه مهندسین باشد.

امید است به یاری پروردگار با صداقت و درستی همگی در این راه گام برداشته تا این حرکت جمعی ما سر منشا خیرات و برکات باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


bigtheme