خانه » اخبار » گردهمایی بزرگ نمایندگان انجمن های صنفی مهندسان ساختمانی استان تهران (نص) در شهرستان قدس

گردهمایی بزرگ نمایندگان انجمن های صنفی مهندسان ساختمانی استان تهران (نص) در شهرستان قدس

NAS_Entekhabat_10_94_F

جامعه بزرگ نص متشکل از مهندسان فعال مناطق مختلف استان تهران که همگی از فعالان صنفی حوزه مهندسی ساختمان در استان میباشند بعد از سه ماه جلسات پی در پی و رایزنی های گسترده با طیف های مختلف در سطح استان نهایتا در جلسه دوازدهم خود در روز یکشنبه ۱۲ مهرماه سال جاری نمایندگان اصلح و منتخب خود را برای شرکت در انتخابات هفتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان در ۱۶ مهرماه سال جاری معرفی کردند.
این نمایندگان منتخب انجمن های صنفی بهارستان، باغستان، اسلام شهر، قدس، پرند، پردیس، انجمن راه سازی ایران و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت می باشند.

این گروه ها فارغ از حمایت و حضور سیاسیون، فقط و فقط با دید صنفی و مهندسی برای تعالی جامعه مهندسی کشور در جهت خدمت به این قشر فرهیخته و متفکر قدم به عرصه گذارده و بنا دارد مانع تکرار خطاها و بعضا تخلفات برخی مسولان گذشته در سازمان باشد.

رکود شدید ساخت و ساز، بد تدبیریها و زیاده خواهی های برخی افراد امروز ضربه سنگینی به وجهه مهندسی و علی الخصوص وضعیت معیشت جامعه مهندسین کشور زده است.

تنها افرادی میتوانند خود را نماینده و دلسوز جامعه مهندسین بدانند که خود آسیب دیده این وضعیت بوده و از دل گروههای و فعالان قانونی صنفی بیرون آمده باشند.

گروه نص در یکشنبه شب در حضور اعضای انجمن های یاد شده و مسولان و مدیران اجرایی شهرستان، اعضای محترم شورای اسلامی و نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی حاج حسین گروسی ضمن ارایه اهداف خود با حامیان خود تجدید میثاق نموده و اعلام داشتند برای تعالی جامعه مهندسین کشور و کمک به اجرای قوانین نظام مهندسی گام برداشته و خود را متعهد خدمت به اعضای کل سازمان می دانند.

photo_2015-10-02_17-20-33

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


bigtheme